Senzacionalna vijest iz Sydneya – Sydney United je prvak Premier lige NSW

Prije zadnjeg kola u regularnom prvenstvu Sydney United se nalazio na trećem mjestu, sa dva boda manje od Sutherlanda i Bonnyrigg te je jedina opcija bila pobjeda Sydney Uniteda u gostima kod Blacktown Spartansa, a uz poraze Bonnyriga kod kuće i Sutherlanda u gostima. Sydney United je otvorio utakmicu maestralno, pogotkom u prvoj minuti Luke Glavaša.
grb

photo (3)

photo (4)

Mark Moric (U/13) i Luka Glavaš

Strijelci sezone – Mark Morić (U/13) i Luka Glavaš

radost
Spartansi reagiraju jako brzo, tako da izjednačuju rezultat na jedan prema jedan, te se sa istim odlazi na odmor. Drugo poluvrijeme opet počinje inicijativom i dominacijom Sydney Uniteda koji i inače zadnja tri kola igra proaktivan tehnički savršen nogomet. U 57 minuti, jedanesterac je za United. Luka Glavaš biva srušen u gostujućem šesnaestercu te kapetanski preuzima odgovornost i zabija za 1:2. Cijelo vrijeme tijekom utakmice navijači Uniteda jednim okom su pratili utakmicu uživo a drugim rezultate Sutherlanda i Bonnyriga. U osamdesetoj minuti Luka Glavaš ponovno postiže pogodak za pobjedu 1:3, te je ostalo samo čekati kakvi će biti rezultati ostalih utakmica. Dvije minute nakon zadnjeg sučevog zvižduka dobili smo potvrdu da su Sutherland i Bonnyrig izgubili te je nastala erupcija slavlja na terenu. Navijači i prijatelji kluba pridružili su se igračima i upravi te se je krenulo sa Unitedovim pjesmama koje su trajale do ranih jutarnjih sati.

Sydney United je prvak sa 45 bodova sa bodom ispred drugoplasiranog Sutherlanda. Treba istaknuti da je Luka Glavaš najbolji strijelac lige sa sedamnaest golova iako je pauzirao sedam utakmica zbog ozljede, te je ušao u povijest kluba kao najbolji strijelac kluba svih vremena. Vrhunska sezona svih kategorija Uniteda, gdje su dakle u seniorskom uzrastu osvojili prvo mjesto, a u omladinskom visoko četvrto mjesto. Velike čestitke cijelom klubu, trenerima i upravi! (Tekst: Luka Hržina, SBS, BCP; Foto: Michael Irga)topodin отзывыit was french translationуправление отношениямиаспекты информационной безопасностиполигонузнать количество запросов в googleпродвижение сайтов на яндексеукладка фанеры на пол в деревянном домелучевая терапия рака простатыvantso.comВсе вышеперечисленные факторы позволяют увеличить число продаж на вашем сайтеникас харьковсинус лифтинг методикастоматологиясколько стоит детектор лжи пройти

Izdavač i uredništvo Boka CroPress-a čestitaju vam blagdan Velike Gospe u novom, 48-om broju!

Sve o pobjedi Sydney Uniteda u 49-tom broju tjednika Boka CroPress !